Total Vücut Şekillendirme

Total Vücut Şekillendirme

Total Vücut Şekillendirme, bölgesel yağlanma sorunu olan bireylere daha estetik bir görüntü kazanmaları için yapılan bir uygulamadır. Vücut şekli problemleri ile ilişkili sorunların giderilmesine yardımcı olan Total Vücut Şekillendirme, liposculpture, Cihantimur Yağ Transfer sistemi gibi teknikle... daha fazlası..


Brezilya Poposu Estetiği

Brezilya Poposu Estetiği

Brezilya poposu estetiği daha genç, göz alıcı ve optimal doğal görünüm sağlayan bir popo büyütme, sıkılaştırma ve form kazandırma operasyonudur. Bu prosedür kalçalarının görünümünden memnun olmayan hastalara, boyutları veya şekli konusunda daha iyi görünümlü bir popo için yardımcı olabilir. Kalça... daha fazlası..


Kol Güzelleştirme

Kol Güzelleştirme

Kol germe ameliyatları çok fazla talep edilmesine karşın, kollarda kalan iz mevzusundan dolayı yine en fazla vazgeçilen cerrahiler arasında yer alıyor. Fakat Doctor B’nin geliştirdiği izsiz Kol germe uygulaması, kısa iyileşme süreci ile sallanan, form kaybı yaşanan kol bölgesine gerçek anlamda bi... daha fazlası..


Meme Güzelleştirme

Meme Güzelleştirme

Yaş, kilo dalgalanmaları ve hamilelik ile ortaya çıkan meme sarkması, estetik problemlere ve belki de en önemlisi özgüven eksikliğine neden olabilir. Meme Güzelleştirme, ufak sarkıklık sorununu düzeltmek, memeye dirilik kazandırmak ve 1-2 cup büyüklük sağlamak için tasarlanmış bir prosedürdür. Tü... daha fazlası..


Meme Büyütme

Meme Büyütme

Meme Büyütme, gebeliğin neden olduğu meme hacmi kaybı, emzirme, kilo verme, asimetri sorunu gibi problemlerden dolayı kaygı yaşayan hastalara daha dolgun bir meme profili ve daha doğal bir görünüm kazandırmayı amaçlar. Mevcut uygulamalar arasında implantlar ve yağ transferi veya her iki tekniğin ... daha fazlası..


Bacak Güzelleştirme

Bacak Güzelleştirme

Estetik, orantılı bacaklar, dış güzelliğin tartışmasız en önemli unsurları arasında yer alıyor. Üst ve alt bacağın birbirine uyumu, sadece bacak bölgesini açıkta bırakan kıyafetlerde değil, tayt, pantolon gibi bacakları saran modellerde bile belirgin hale gelmektedir. Yazlık kıyafetler, plaj kost... daha fazlası..


Labioplasti

Labioplasti

Vajina bölgesinin en fazla karşılaşılan estetik sorunu iç dudakların normalinden daha büyük veya sarkık olmasıdır ve bu problemLabioplasty uygulamasıyla çözümlenebilir. Kıvrımlı bir şekle sahip olan iç dudaklar, klitoristen ince bir hat şeklinde başlar, sonrasında genişler ve arkaya doğru tekrar ... daha fazlası..


Genital Güzelleştirme

Genital Güzelleştirme

Vajina, cinsiyet, doğum, cinsellik ve üriner sistemlerin bir arada bulunduğu vücudumuzun özel bir parçasıdır. Vajinanın kendisi ve onunla ortaya çıkabilecek sorunlar, birçok kadının bu konu hakkında rahatça konuşamadığı ve belki de utandığı konuların başında gelir. Günümüz modern tıp dünyasında b... daha fazlası..


Karın Germe

Karın Germe

Ciltteki elastikiyetinin kaybı ve cilt sarkması zamanla yer çekiminin etkisine bağlı olarak ortaya çıkar. Bu problemler vücudun herhangi bir yerinde ve en çok da abdominal bölgede görülebilir. Karın germe yani Abdominoplasti bu gevşemeyi yaşayan karnın, daha ince ve daha sıkı görünmesi için yapıl... daha fazlası..


Kök Hücre Enjeksiyonu

Kök Hücre Enjeksiyonu

Yüz ve vücut farklı sebeplerden dolayı zamanından önce yaşlanabilir. Deri altı yağ dokusunda, kemiklerde ve kas yapısında eksilmeler başlar. Yaşlanmaya bağlı gelişen tüm bu sürece ek olarak, geçirilen hastalıklar, sağlıksız beslenme, sigara kullanımı gibi etkiler de farklı tahribatlara sebep olab... daha fazlası..


Jinekomasti

Jinekomasti

Jinekomasti, erkeklerde meme büyümesi dediğimiz, memede fazla doku gelişimi olarak gözlemlenen yaygın bir durumdur. Erkekler özellikle bu durumdan utanç duyduklarını dile getirerek, tedavi olmak için gelişmiş teknolojinin olanaklarından faydalanmaya çalışıyorlar. Doctor B geleneksel jinekomasti o... daha fazlası..


Anestezi

Anestezi

Estetik operasyonlarda en dikkat edilmesi gereken konuların başında anestezi uygulamaları gelir. Hastaların da deneyimlerimiz doğrultusunda oldukça fazla endişelendiğini gözlemlediğimiz anestezi konusunda Doctor B yılların verdiği tecrübe ile kendi anestezi ekibini kurmuş ve operasyon kadar anest... daha fazlası..


Liposculpture

Liposculpture

Liposculpture fazla yağı alıp, istenen bölgeleri inceltip, vücudun belirli bölgelerine şekil verip, farklı bölgelere yeniden kontür çalışması yapılmasına izin veren bir yöntemdir. Son zamanlarda, uzun süren operasyonlara bağlı olarak, genel anestezi ihtiy... daha fazlası..